Ortopēdiskie matrači
Rādīt filtrs
Cena
no līdz
Matracis The HOME Julieta
Apskatīt
Cena no: 128 
Atsauksmes: 0
Matracis Shine Jasmine
Apskatīt
Cena no: 149 
Atsauksmes: 0
Matracis The HOME Monika
Apskatīt
Cena no: 205 
Atsauksmes: 0
Матрас Delight / Делайт
Matracis Delight
Apskatīt
Cena no: 331 
Atsauksmes: 0
Ортопедический матрас батерфляй Camelia / Камелия двусторонний
MATRACIS CAMELIA+KOKOS
Apskatīt
Cena no: 183 
Atsauksmes: 17
Matracis The HOME Laura
Apskatīt
Cena no: 145 
Atsauksmes: 0
Матрас Kiss / Кисс
Matracis Kiss
Apskatīt
Cena no: 448 
Atsauksmes: 0
Матрас-топпер Air Standart 3+1
Matracis Air Standart 3+1 Matro-Roll-Topper
Apskatīt
Cena no: 66 
Atsauksmes: 37
Matracis The HOME Patricia
Apskatīt
Cena no: 158 
Atsauksmes: 0
Matracis Azalia
Apskatīt
Cena no: 151 
Atsauksmes: 0
Matracis Richard
Apskatīt
Cena no: 690 
Atsauksmes: 0
Matracis Shine Sakura
Apskatīt
Cena no: 125 
Atsauksmes: 0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ortopēdiskie matrači

Ortopēdiskie matrači nodrošina pilnīgu atpūtu un labsajūtu.

Kas ir nepieciešams brīnišķīgam miegam un enerģiskai labsajūtai no rīta? Pareizi, labs ortopēdiskais matracis, par kuru šodien zina ikviens mūsdienu cilvēks, kas cenšas rūpēties par savu veselību. Tagad šie produkti tiek pārdoti par pieejamu cenu.

Pirmie modeļi bija ar ne visai kvalitatīvai un izsmalcinātai ortopēdiskai bazei miegām, kas tika piedavāti tirgū vairāk nekā pirms 10 gadiem, bija ar lielām izmaksam un nebija pieejamas vidusmēra patērētājam. Šodien pircējam ir iespēja ne tikai lēti iegādāties ortopēdisko matraci Rīgā, bet arī izvēlēties no milzīga sortimenta, kas ietver matračus:

• Ar atsperēm

• Bez atsperēm

• Ar atmiņas efektu

• Ar mākslīgo lateksu

• Ar dabisko lateksu

• Ar kokosriekstu šķiedru

• Ar dubultās atsperes blokiem

• Plānas

• Porolona matrači

 

Izvēle ir tik dažāda un plāša, ka nepieredzējušs klients, kas ieradās interneta vietnī (izvēlēties un nopirkt ortopēdisko matraci), nezina, kāds tieši ortopēdiskais produkts viņam ir piemērots. Godīgi sakot, gandrīz jebkuri gulatas matrači ir ideāli jebkuram lietotājam. Galvenais ir izvēlēties izstrādājumus, kuros instrukcijā norādīta maksimālā slodze ekspluatācijas laikā, piemērojama potenciālajam lietotājam.

Klasiskie atsperu matrači ar minimālām papildu iespējām parasti iztur 120 kg svara, bet ne vairāk. Gultas matrači ar neatkarīgiem atsperes blokiem, ar dubultām atsperēm iztur daudz lielāku svaru, tāpēc tie ir piemēroti cilvēkiem ar lielako svaru. Pat grūtos lietošanas apstākļos pastiprināti ortopēdiskie matrači, kam cena ir nedaudz augstāka par klasiskajiem modeļiem ar atsperem, kalpos īpašniekam  vismaz 10 gadus. Tas ir praktiski, ekonomiski un ļoti ērti. Un katru divus vai trīs gadus nav nepieciešams iegādāties jaunus modeļus, pasūtīt matrača piegādi un nodarboties ar guļamistabas atjaunošanu. Pietiks vienreiz nopirkt labas kvalitātes ortopēdisko matraci, lai neuztraucetos par to, ka bus jātērē naudu jaunai miegas bāzei vairāk par 10 gadus.

Lēti nopirkt ortopēdisko matraci šodien - nozīmē materiālo resursu ieguldījums no ģimenes budžeta:

• maksimālā ekspluatācijas laikā;

• maksimālā komfortā;

• savā veselībā.

Tagad jums nav jāpārmaksā, lai iegādātos augsto tehnoloģiju matračus ar atmiņas efektu un augstas kvalitātes lateksa izstrādājumus.

 

Ortopēdiskie matrači Matroluxe: izvēlamies lateksu un putas ar atmiņas efektu.

Gribētos apsvērt populārus matračus, kur izmanto lateksa slāni. Latekss ir pilnīgi dabīgs materiāls, kas ir nepārstrādāta veidā ir šķidrums, kas savāc īpašos traukos, izdalā pa lielām sāniem, filtrējas un attīras no piesārņojuma un cietām daļiņām, no šķidruma veidojas emulsija, kas sastāv no gaisa burbuļiem un ūdens. Tad koka sulu pakļauj termiskai apstrādei, tālāk vulkanizācijai. Pēc šiem pārstrādes posmiem, šķidrā viela tiek pārveidota ļoti elastīgā lateksā, ko kā galveno komponentu izmanto augstas kvalitātes matračus ražošanā. Dabiskais latekss ir dārgs, tāpēc mūsdienu ražošana rada mākslīgus materiālus, kas nedaudz atpaliek no dabiskā lateksa īpašībām. Bet sintētisko materiālu cena ir daudz lētāka, un jūs varat lēti nopirkt ortopēdisko matraci Matroluxe, kas balstīts uz šiem materiāliem, izdevīgāk. Matrača īpašības praktiski identiski, bet Jums nebūs jāpārmaksā. Un tomēr dabiskais materiāls ir:

• ekoloģiskā tīrība;

• spēja mainīt formu;

• maksimālā elastība;

• hipoalerģisks;

• antibakteriālas īpašības;

• komforts un atbalsts miega laikā.

Turklāt, latekss nesasildās no cilvēka ķermeni, saglabājot nemainīgu temperatūru. Un putekļu ērces lateksā nedzīvo, kas arī ir neapšaubāma priekšrocība. Tāpēc, ja jūs vēlaties izvēlēties tikai kvalitāti, neatkarīgi no visa, apmeklējot tiešsaistes veikalu Rīgā - jums jāpievērš uzmanība tikai dabiskajam lateksam, un nav jaiet uz kompromisu ortopēdisko matraču izvēlē.

Apmeklējot ražotāja oficiālo vietni, kas piedāvā kvalitātīvas matračus, jums būs iespēja izvēlēties unikālus izstrādājumus, kas izgatavoti no putām ar atmiņas efektu. Gultas matrači ar tādu materiālu atceras cilvēka ķermeņa formu. Galvenais slānis šeit ir putas ar atmiņas efektu, vai precīzāk, tas ir putots poliuretāns. Sākumā materiāls tika izmantots kosmosā, raķešu tehnoloģijā. Pie kosmosa kuģa starta debesīs, astronautiem, kuri ievietoti kapsulā, bija lielājā slodzē. Lai kaut kā samazinātu astronautu pārslodzi, tika izgudrats putas ar atmiņas efektu, kas ļāva ceļotājam noņemot slodzi no saviem muskuļiem, mugurkauliem un locītavām. Mūsdienās matraču ražotājs iepazinās ar šo apbrīnojamo materiālu, izmantojot to ortopēdiskos matračos, kas paredzēti vienkāršiem cilvēkiem. Un ortopēdiskie matrači ir pieejami plašā sortimentā. Šī materiāla īpatnība ir tā, ka miega baze pakļauta cilvēka ķermeņa spiedienam un temperatūrai. Putots poliuretāns mīkstinas, ņemot precīzi tādu formu, kadu putas saņem zem noteiktas slodzes. Uz šāda matrača vienmēr varēsiet labi izgulēties un no rīta justies enerģiski. Garastāvoklis nav sabojājies, jo viss ķermenis jūt atpūtu, nav sāpju un nesaprotama noguruma.

 

Nopirkt ortopēdisko matraci un nenožēlot: padomi, kā izvēlēties pareizo

 

Matrača modeļu klāsts ir tik plašs, ka izvēloties, ikviens var pieļaut kļūdu. Lai no tā izvairītos un nopirkt ortopēdisko matraci, kas nodrošinās kvalitatīvu atpūtu, pievērsiet uzmanību šādiem punktiem:

• Noteikt nepieciešamo stingrumu. Mīkstie gultas matrači ir piemēroti tiem, kuri ir pieraduši gulēt sānos. Ieteicams izskatīt viņus arī cilvēkiem, kuriem ir mugurkaula problēmas jostas rajonā. Vidēja stingruma matrači ir ieteicami tiem, kuriem patīk gulēt mugurās. Cietie matrači - cilvēku izvēle ar nopietniem stājas problēmām, osteohondrozes klātbūtne. Uz cietiem matračiem ir ērtāk atpūsties tiem, kuri ir pieraduši aizmigt uz vēdera. Vienlaikus cietus modeļus nevajadzētu nopirkt cilvēkiem, kuri ir vecāki par 45 gadiem.

• Ja jums ir jāpērk ortopēdiskais matracis diviem, izvēle ir atkarīga no smagākas personas svara.

• Ir svarīgi, lai produkta garums būtu 15-20 cm garāks par ķermeņa garumu. Attālums no kājām un galvas līdz matrača galiem nedrīkst būt mazāks par 10 cm. Jo brīvāks ķermenis miega laikā, jo tas ir labvēlīgāks un veselīgāks mugurkaulam.

• Vienguļamais optimālais platums - 80-85 cm, divguļamais platums - 160-170 cm.

• Izvēloties modeli, ir vērts uzskatīt, ka matracis ar neatkarīgu atsperes bloku var lepoties ar labākajām ortopēdiskām īpašībām. Tas ideāli atkarto ķermeņa kontūru, un pateicoties vienmērīgam slodzes sadalījumam starp atsperēm palīdz muguras muskuļiem pilnībā atpūsties un atgūties.

Ortopēdi visā pasaulē ceļ trauksmi, uzskatot, ka mazkustīgs dzīvesveids, kas mūsdienās raksturīgs ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, kuri vairākus stundas dienā sēž pie datora, ir riska zona. Šādi cilvēki priekšlaicīgi piedzīvo ortopēdiskas slimības, kas izraisa lielas ciešanas. Lai novērstu  fiziskās neaktivitātes nepatīkamās sekas, jums vienkārši jāpērk ortopēdiskais matracis, izvēloties pareizo modeli gan cenu, gan kvalitātes ziņā. Tas ir tik vienkārši - dot sev veselību, ilgmūžību, tādējādi novēršot sāpes un ciešanas

Uzņēmuma vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot vietni, jūs automātiski piekrītat ar sīkfailus izmantošanas reglamentu.

Sutinku